درباره وبوناچی

بدون محدودیت, برای یک رویای بی انتها

کسب و کار های زیادی در ایران وجود دارند که از سالیان پیش تا به امروز به صورت سنتی در حال اداره شدن هستند. با پیشرفت اینترنت و زیر ساخت های مخابراتی کشور, در طی چند سال اخیر ضریب نفوذ اینترنت در ایران به شدت بالا رفته به طوری که تقریبا 45 میلیون نفر از جمعیت کشورمان در حال استفاده های گوناگون از آن هستند.

تا قبل از شیوع کرونا شاید خیلی ها هنوز هم بر این باور بودند که برای داشتن یک کسب و کار باید حتما مغازه یا یک شرکتی وجود داشته باشه تا بتوانند یک کاسبی برای خود داشته باشند.

اما زمانی که همه گیری کرونا در کشور آغاز شد, شاهد این موضوع بودیم که تقریبا 90 درصد کسب و کار های سنتی مجبور شدند مغازه های خود را برای مدت تقریبا طولانی تعطیل کنند. حتی بعد از بازگشایی هم دیگر خبری از مشتری ها نبود و یا حداقل کاهش چشمگیری داشتند.

در همین دوران کسب و کار های اینترنتی و فعالیت هایی که بر بستر اینترنت انجام میشد شاهد رشد چند برابری بازدیدکننده و فروش خود بودند.

حالا دغدغه ای به وجود آمده بود برای تمام کسانی که کسب و کار سنتی داشتند…

تیم ما (وبوناچی) که تجربه ی چندین ساله  در زمینه ایجاد کسب و کار های اینترنتی و استراتژی های موفق فروش آنلاین داشت , تصمیم گرفتیم با به کارگیری نیرو های متخصص و جوان در زمینه های دیجیتال مارکتینگ,خدمات طراحی وب سایت, سئو و بهینه سازی و متد های پیشرفته فروش آنلاین به این دغدغه مشتریان پاسخ دهیم.

این را به یاد داشته باشید که هر کسب و کاری امکان اینترنتی شدن و فروش در بستر آنلاین را دارد اما در کتار یک متخصص این حوزه, این موضوع به وقوع خواهد پیوست.

وبوناچی (webonachi) به تمام نیاز های شما برای تبدیل کردن کسب و کار سنتی خود به یک کسب و کار اینترنتی سودآور و پربازده پاسخ خواهد داد.

دپارتمان آموزشی وبوناچی نیز, با بکارگیری متخصصین با تجربه در این حوزه همواره جدیدترین و کاربردی ترین دوره های آموزشی را برای دانشجویان خود تدارک دیده.

مجموعه فعالیت های ما :

1 : سئو و بهینه سازی وب سایت

2 : طراحی انواع وب سایت های فروشگاهی و شرکتی

3 : دیجیتال مارکتینگ و آموزش تولید محتوای حرفه ای برای وب سایت ها و شبکه های اجتماعی

4 : ارائه ایده و استراتژی برای کسب و کار های اینترنتی

5 : راهکار های رشد و فروش بیشتر در شبکه های اجتماعی مختلف نظیر اینستاگرام

6 : ارائه نقشه راه جامع برای تبدیل شدن از یک کسب و کار سنتی به یک کسب و کار اینترنی و آنلاین

7 : آموزش های جامع و کاربردی سیستم مدیریت محتوای وردپرس

8 : آموزش های مقدماتی و پیشرفته سئو و بهینه سازی انواع سایت های وردپرسی

9 : رفع انواع خطا های وب سایت در سرچ کنسول گوگل برای افزایش رتبه

10 : تحلیل وب سایت از لحاظ آماری و ارائه مشاوره برای پیشرفت و بهتر شدن کسب و کار شما

11 : افزایش سرعت وب سایت ها